Våra arbetstider är måndag-fredag 09,30-16,30. Under dessa tider kan vi nås på kontoret på soi 94, eller på våra telefoner, se nummer nedan.

Vid akuta ärenden utanför normal arbetstid kan ni kontakta svensktalande manager på vårt journummer 09 0139 6664

LARF Co., Ltd. 10/187 Soi 94Phetchakasem Rd., Hua Hin, Prachuap Khiri Khan 77110

Manager
Johanna Sundin Åkerman
Mobil: +66 (0) 8 1943 3138
E-mail: johanna@larf.se

Manager
Rungrat ”Rung” Sorsa
Mobil: +66 (0)8 9956 7875
E-mail: rung@larf.se

Manager
Mathias Steihle
Mobil: +66 (0) 65075 2967
E-mail: mathias@larf.se

Manager
Natta Thongliamnak
Mobil: +66 (0) 98248 2025
E-mail: natta@larf.se

Manager
Tawawtchi ”Jeab” Kohsilp
Mobil: +66 (0)86473 5486
E-mail: jeab@larf.se

Manager
Darin
Mobil: +66 (0)9 8015 9659
E-mail: darin@larf.se


HandymanJoy (engelsk talande)
Mobil: +66 (0)99164  7848
E-mail: joy@larf.se

Jourtelefon – för akuta ärenden utanför arbetstid.
09 0139 6664  

Kontaktformulär